Współpraca

Prowadząc firmę od 29 lat nauczyliśmy się  do klienta podchodzić indywidualnie . Rozwinęliśmy sprzedaż na wielu płaszczyznach logistycznych . Staramy się  dotrzeć do klienta z naszymi towarami w sposób , który będzie dla niego najlepszy i najkorzystniejszy . W naszej hurtowni zaopatrują się osoby prywatne jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

 

 

Sprzedaż naszych towarów realizujemy na wiele sposobów :

1.       Na terenie naszej hurtowni prowadzimy punk sprzedaży w , którym zazwyczaj zaopatrują się osoby prywatne jaki i mniejsi hurtownicy .

2.       Dzięki naszemu zapleczu logistycznemu składającego się z busów jak i pojazdów ciężarowych dowozimy towar do naszych klientów na terenie 4 województw : zachodniopomorskie , pomorskie, lubuskie, wielkopolskie.

3.       Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową , realizując zamówienia o kwocie min.350zł . Zamówienia można składać wysyłając wiadomość w zakładce kontakt.

4.       Współpracując z wieloma spedycjami mamy możliwość wysłania towaru na terenie całej Polski , a po uprzednich ustaleniach wysyłamy towar także za granicę.

5.       Kooperacja z przedsiębiorstwami zazwyczaj jest prowadzona indywidualnie na wielu płaszczyznach by zapewnić ciągłość dostaw opakowań.

Jeśli mają Państwo pytania zachęcamy do wysłania wiadomości w naszym formularzu kontaktowym .