O nas

Firma Glas-Pak jest firmą rodzinną, swoją działalność rozpoczęła w 1990 r. Istniejemy na rynku już 29 lat. Początkowo działalność opierała się na odbiorcach detalicznych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach z czasem jednak firma rozrastała się, a dzięki solidnej i rzetelnej współpracy także nasi odbiorcy z niewielkich zakładów przeistoczyli się w duże przetwórnie i zakłady. Owocem naszej pracy jest solidna pozycja na rynku i wieloletnie doświadczenie w branży opakowań szklanych.

Obecnie jesteśmy w stanie zaopatrywać dużych odbiorców, zapewnia nam to długoletnie partnerstwo z największymi w Europie i na Świecie producentami opakowań szklanych. Współpracujemy między innymi z takimi firmami jak Ardagh Glass, Vetropack, BA Glass, Stolzle Glass Group. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę słoików oraz butelek szklanych. Oferujemy także pomoc w dobraniu opakowania indywidualnie pod klienta gdyby nie znalazł w naszej stałej ofercie odpowiadającego opakowania.

Jesteśmy także renomowanym dystrybutorem wieczek, kapsli i zakrętek na słoiki. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wieczek w wielu wielkościach, kolorach czy wzorach. Możliwe jest także wykonanie indywidualnej litografii na zamówienie klienta, jednak wiąże się to z zamówieniem większej ilości wieczek. Naszymi producentami są między innymi firmy Crown i Silgan .

Posiadamy także w ofercie artykuły takie jak sprzęt pszczelarski, akcesoria gorzelnicze, winiarskie, browarnicze, beczki dębowe oraz wiele ciekawych produktów wykorzystywanych w domowym przetwórstwie spożywczym.

Nasi główni odbiorcy to :

  • przetwórnie rybne i mięsne,
  • rozlewnie wód mineralnych,
  • gospodarstwa pszczelarskie,
  • producenci nalewek, win itp,
  • przetwórnie owocowo warzywne,
  • producenci soków i napojów.