Współpraca

Prowadząc firmę od 29 lat nauczyliśmy się do klienta podchodzić indywidualnie. Rozwinęliśmy sprzedaż opakowań szklanych na wielu płaszczyznach logistycznych. Staramy się dotrzeć do klienta z naszymi towarami w sposób, który będzie dla niego najlepszy i najkorzystniejszy. W naszej hurtowni słoików, butelek i nakrętek zaopatrują się zarówno osoby prywatne, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Sprzedaż naszych towarów realizujemy na wiele sposobów:

1. Na terenie naszej hurtowni prowadzimy punkt sprzedaży, w którym zaopatrują się osoby prywatne oraz mniejsi hurtownicy.

2. Dzięki naszemu zapleczu logistycznemu składającego się z busów i pojazdów ciężarowych dowozimy towar do naszych klientów na terenie 4 województw: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie.

3. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową opakowań szklanych, realizując zamówienia o kwocie min.350zł . Zamówienia można składać wysyłając wiadomość w zakładce kontakt.

4. Współpracując z wieloma spedycjami mamy możliwość wysłania towaru na terenie całej Polski, a po uprzednich ustaleniach wysyłamy towar także za granicę.

5. Kooperacja z przedsiębiorstwami zazwyczaj jest prowadzona indywidualnie na wielu płaszczyznach, by zapewnić ciągłość dostaw opakowań szklanych.

Jeśli mają Państwo pytania zachęcamy do wysłania wiadomości w naszym formularzu kontaktowym .