Jesteśmy na rynku od 1990

O nas

Glas-pak
Glas-Pak powstał w roku 1990 r. Od początku jest firmą rodzinną. Założycielami są małżonkowie I.D Popiel do dziś prowadzą firmę wraz z pomocą reszty rodziny.

Założenie działalności gospodarczej umożliwiał upadek komunizmu w Polsce. Początek to detaliczna sprzedaż wieczek na miejskich tzw. rynkach. Wszystko zaczęło się od jednego kartonu wieczek. Następnie wzbogacił się asortyment o słoje i inne akcesoria do przetwórstwa spożywczego. Nasze grono klientów indywidualnych wzbogaciło się o manufaktury, rolników, pszczelarzy i polskie przetwórnie. Do dnia dzisiejszego staramy się wspierać w dobraniu i dostarczaniu naszym klientom opakowań do produkcji żywności i do jej przechowywania. Szklane słoje znalazły także uznanie w manufakturach kosmetycznych. Sprzedaż prowadzona jest detalicznie i hurtowo stacjonarnie , a także wysyłkowo.

 
Na terenie naszej hurtowni prowadzimy punkt sprzedaży, w którym zaopatrują się osoby prywatne oraz mniejsi hurtownicy

Dzięki naszemu zapleczu logistycznemu składającego się z busów i pojazdów ciężarowych dowozimy towar do naszych klientów na terenie 4 województw: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie

Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową opakowań szklanych. Zamówienia można składać wysyłając wiadomość w zakładce kontakt

Współpracując z wieloma spedycjami mamy możliwość wysłania towaru na terenie całej Polski, a po uprzednich ustaleniach wysyłamy towar także za granicę

Prowadząc firmę od 33 lat nauczyliśmy się do klienta podchodzić indywidualnie. Rozwinęliśmy sprzedaż opakowań szklanych na wielu płaszczyznach logistycznych. Staramy się dotrzeć do klienta z naszymi towarami w sposób, który będzie dla niego najlepszy i najkorzystniejszy. W naszej hurtowni słoików, butelek i nakrętek zaopatrują się zarówno osoby prywatne, jak i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.
Skontaktuj się z nami!

Wypełnij krótki formularz i określ swoje potrzeby, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń teraz:

91 418 24 35